До початку

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
В освіті з 2003 року.

Американська лінгвістична школа

www.alschool.kiev.ua

   Для батьків, які бажають підготувати свого малюка до нового, серйозного етапу в його житті і зробити це заздалегідь до першого шкільного дзвінка, ми пропонуємо Комплексну програму підготовки до школи.

 Програма розрахована на два роки навчання:

 - «РОЗВИВАЛОЧКА» для діток 4-5 років

- «СКОРО ДО ШКОЛИ» для діток 5-6 років

    Другий рік «СКОРО ДО ШКОЛИ» -  основний. Створене нами розвивальне середовище дає можливість дітлахам набувати знання і навички невимушено, легко, з радістю, в ігровій формі. Відвідуючи нашіі заняття, Ви зробите перехід дитини до шкільного навчання плавним і радісним. В нас  все пiдпорядковано однiй iдеї – розвинути та пiдтримати в дитинi прагнення до пiзнання та навчання з радiстю!
   Рівень успіхів дітей настільки високий, що наші випускники можуть вступити до будь-якої найпрестижнішої школи.

 

             Програма курсів розрахована на 9 місяців (вересень-травень)

 У програму входять:

- читання, розвиток мовлення  –  2рази на тиждень.

   На уроках учні вивчають звуки та букви, склади, вчаться читати, роблять звуковий аналіз слів, будують схеми речень, вчаться описувати малюнки, переказувати. Вчаться бути уважними, спостерігаючи за навколишнім світом, за живою та неживою природою, знайомляться з множинами таких категорій як «фрукти», «овочі», «меблі», «одяг», «дерева», «транспорт» тощо. Вчаться виділяти спільні ознаки. Я у світі, Мої п’ять чуттів, Пори року (зима, весна, літо, осінь), Моя сім’я та суспільство, Зростаю та змінююсь, Будуємо разом, У місті/ поза містом, Рух навколо нас, Тварини звідусіль, Свята (різні культури світу).

 

-  письмо, дрібна моторика – 2 рази на тиждень,

   Проводиться цілеспрямована робота над підготовкою руки до письма.  Учні з допомогою вчителя вчаться обводити різні фігури, крапкові малюнки, вчаться проводити лінії не відриваючи руки від зошита, проводиться робота над розвитком дрібної моторики тощо.

 

-  математика, логіка  – 2 рази на тиждень.

   Діти знайомляться з цифрами та числами, вчаться розв’язувати прості задачі, приклади в межах 10, вчаться складати цифровий ряд, називати сусідів числа. Діти знайомляться з поняттями «більше-менше», «довгий-короткий», «високий-низький», «товстий-тонкий» та інше. Діти знайомляться з геометричними фігурами, спів ставляють предмети навколишнього світу з геометричними фігурами. Діти вчаться бачити спільне та відмінне, розкладати на частини, з частин складати ціле.

 

Додатково:

   -  англійська мова - 2 год. на тиждень.
   -  французька  мова - 2 год. на тиждень.

  Заняття групи

«СКОРО ДО ШКОЛИ»

проводяться  за таким розкладом 

Дні тижня

Години

Курс

Понеділок

17.00-18.30

18.30-19.30

Загальноосвітній

Захоплююча французька

Вівторок

 

 

Середа

17.00-18.30

18.30-19.30

Загальноосвітній

Захоплююча англійська

Четвер

 

 

П’ятниця

17.00-18.00

18.00-19.00

Захоплююча англійська

Захоплююча французька

Детальніше ознайомитись та обрати для своєї дитини курс ви можете у розділі  ціни

Форми навчання іноземної мови

Copyright © 2019 alschool.kiev.ua Rights Reserved.