До початку

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
В освіті з 2003 року.

Американська лінгвістична школа

www.alschool.kiev.ua

Розвиток творчої особистості (4-6 років)

    Для батьків, які бажають підготувати свого малюка до нового, серйозного етапу в його житті і зробити це заздалегідь до першого шкільного дзвінка, ми пропонуємо Комплексну програму підготовки дітей до школи.

 Програма розрахована на два роки навчання:

- «РОЗВИВАЛОЧКА» для діток 4-5 років

- «СКОРО ДО ШКОЛИ» для діток 5-6 років

     Перший рік «РОЗВИВАЛОЧКА»  - базовий. Дитина уточнює свої знання щодо класифікації предметів, доповнює свої наявні знання в цьому напрямі, йде ознайомлення з навколишнім середовищем, з оточуючим світом. На цьому етапі діти проходять базовий рівень навчання грамоти. Вони вчаться виділяти перший та останній звук в словах, ділити слова на склади. Діти вчаться рахувати, порівнювати, розвивають дрібну моторику і орієнтуватися у просторі тощо. Це все дає можливість ефективно підготуватися до другого року навчання «СКОРО ДО ШКОЛИ». 

Детальніше...

   Для батьків, які бажають підготувати свого малюка до нового, серйозного етапу в його житті і зробити це заздалегідь до першого шкільного дзвінка, ми пропонуємо Комплексну програму підготовки до школи.

 Програма розрахована на два роки навчання:

 - «РОЗВИВАЛОЧКА» для діток 4-5 років

- «СКОРО ДО ШКОЛИ» для діток 5-6 років

    Другий рік «СКОРО ДО ШКОЛИ» -  основний. Створене нами розвивальне середовище дає можливість дітлахам набувати знання і навички невимушено, легко, з радістю, в ігровій формі. Відвідуючи нашіі заняття, Ви зробите перехід дитини до шкільного навчання плавним і радісним. В нас  все пiдпорядковано однiй iдеї – розвинути та пiдтримати в дитинi прагнення до пiзнання та навчання з радiстю!
   Рівень успіхів дітей настільки високий, що наші випускники можуть вступити до будь-якої найпрестижнішої школи.

Детальніше...

Форми навчання іноземної мови

Copyright © 2019 alschool.kiev.ua Rights Reserved.