До початку

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
В освіті з 2003 року.

Американська лінгвістична школа

www.alschool.kiev.ua

Для вивчення французької мови обирайте необхідну для Вас (Вашої дитини) програму:


1. Базовий курс для дітей 4-5 років.

   На заняттях діти вчаться під час міні-сценок спілкуватися, розуміти французьку мову, грають в ігри. Починаючи з простих речей діти поступово поринають у світ французької мови разом з нашим викладачем. Вивчення французької мови відбувається із залученням захоплюючих для діток креативних проектів, використання пісеньок, постановок та презентацій.
   Теми для вивчення: «презентація», «кольори», «числа», «сімʼя»,  «опис предмета», «тварини», «природа», «транспорт», «школа», «одяг»  тощо. 

2.  Загальний курс (оберіть необхідний рівень).

   Передбачає поетапне вивчення французької мови згідно шести рівнів С.Е.С.R. (“Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання” ).

Початковий рівень А1.
   Вивчаються основні правила читання; вивчаються базові розмовні теми (знайомство, сімʼя , національності, їжа, одяг, відвідання магазину, календар, годинник, режим дня, подорожі, опис зовнішності та характеру тощо). Відпрацьовується елементарна граматика.

Елементарний рівень А2.
   На цьому рівні поповнюється словниковий запас лексикою на вже згадані теми. Поглиблюються знання граматики. Проходить навчання виражати правильно та послідовно  свої думки на письмі, використовуючи засвоєний словниковий запас; сприймати на слух монологи та діалоги на побутові теми; підтримувати діалоги тощо.

Середній рівень В1.
   Необхідний для тих, хто бажає значно розширити свій словниковий запас, щоб спілкуватися на теми мистецтва й освіти, роботи й політики, медицини й соціальної сфери тощо; для розвитку швидкості мови, удосконалення навичок усного та письмового мовлення. Крім цього на даному рівні систематизується засвоєна вже та подається значна частина нової граматики.

Продвинутий рівень В2.
   Потрібний для тих, хто вже вільно володіє французькою мовою, але проводиться робота над засвоєнням стильових особливостей мови, систематизація та практичне удосконалення мови.

Рівень професійного володіння С1.
   Необхідний для наближення знань володіння мовою до рівня «носіїв».

Рівень професійного володіння С2.
   Для удосконалення навичок та вмінь використовувати мову в роботі, сприймати носіїв смови без труднощів. Це академічний рівень володіння мовою.

3.  Загальний курс для школяра (підвищення шкільного рівня).

   Вивчення мови синхронізується з шкільним курсом. Опрацьовуються всі пласти граматики, передбачені школою, проводиться робота над засвоєнням лексичного матеріалу. Використовуються найрізноманітніші методи роботи для досягнення необхідного результату у володінні матеріалом. Цей курс необхідний та рекомендований всім учням, що мають труднощі у вивченні мови.

4. Інтенсивний курс.

   Ви змінили школу для своєї дитини, а іноземної мови, що вам пропонують вивчати, дитина не знає? Не біда.
   Пропонуємо інтенсивний курс, на котрому французькоа мова для дітей викладається з «нуля», щоб досягнути рівня знань мови, що вивчається в школі.

5. Бізнес-курс.

6. Підготовка школярів до ЗНО.
   Ми готові допомогти майбутньому абітурієнту ретельно підготуватися до ЗНО з французької мови. Проводиться інтенсивна робота над тренуванням усіх видів робіт, зокрема, завдань з розгорнутою відповіддю.

7. Підготовка до складання міжнародних іспитів (DELF та DALF) .
   Дипломи DELF та DALF є офіційними дипломами Міністерства освіти Франції, які підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців. 

8. Розмовний побутовий (для туристичної  поїздки за кордон).
   Приділяється велика увага завданням на говоріння (рольові ігри, ситуативні діалоги, дискусії), на сприймання та розуміння мови (робота з аудіо матеріалами). З нами ви швидко позбудетесь мовного бар’єру. навчитесь розуміти та вживати найбільш вживані розмовні вирази та кліше, дізнаєтесь чимало про культуру та життя у Франції.

Форми навчання іноземної мови

Copyright © 2019 alschool.kiev.ua Rights Reserved.